12 груд. 2023

Завітали керівники дипломатичних місій країн-членів Європейського Союзу

11. Грудня, 2023. року завітали керівники дипломатичних місій країн-членів Європейського Союзу
1 вер. 2023

Президент України Володимир Зеленський провів онлайн -зустріч

Сьогодні ,1 вересня, Президент України Володимир Зеленський провів онлайн -зустріч з учнями та педагогами 48-і освітніх закладів.
3 серп. 2023

Зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.

Президент України Володимир Зеленський під час ділової поїздки в Закарпатті зустрівся з представниками угорської громади Берегівщини та вручив державні нагороди нашим воїнам.
16 трав. 2023

Тиждень безпечного руху на дорогах

Для кращого засвоєння дітьми Правил дорожнього руху, поліцейські та працівники групи реагування Берегівського районного відділу поліції вийшли
10 трав. 2023

День птахів і дерев

10 травня ми відзначаємо День птахів і дерев!
8 трав. 2023

Завітали викладачі інститут Ракоці

До нашого ліцею завітали викладачі Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ.
8 трав. 2023

Згадуємо полеглих у Другій світовій війні

8 травня ми згадуємо полеглих у Другій світовій війні.
2 трав. 2023

День відкритих дверей в університеті

Випускники Берегівського ліцею імені Лайоша Кошута взяли участь у Дні відкритих дверей.
30 квіт. 2023

Месі на площі Кошута в Будапешті

Ми висловлюємо подяку Асоціації Ракоці за те, що кілька представників нашого ліцею мали можливість взяти участь у сьогоднішній Месі на площі Кошута в Будапешті.
27 квіт. 2023

Незвичайний урок історії

Учні 8 класу змогли взяти участь у незвичайному уроці історії.