25 жовт. 2022

Тиждень бібліотеки

Минулого тижня в нашому ліцею ми провели тиждень бібліотеки під назвою «Ми хочемо миру».
22 жовт. 2022

Асоціація молодих підприємців презентації

Ми висловлюємо подяку Гусар Андреї, яка дозволила нашим старшокласникам стати активними учасниками дуже змістовної презентації.
21 жовт. 2022

Осінній вир

Сьогодні в нашому ліцеї відбувся «Осінній вир», щоб відчути останню усмішку золотої осені.
19 жовт. 2022

Козацьких розвагах

Сьогодні учні 6-А та 6-Б класів брали участь в "козацьких розвагах", спортивних іграх.
10 жовт. 2022

Допомога ЗСУ

Сьогодні незважаючи на важкий ранок, ми й надалі віримо у наше майбутнє, долаємо, єднаємось.
10 жовт. 2022

Екскурсія на природу

Учні 11-го класу Берегівського ліцею імені Лайоша Кошута вкотре довели свою мужність.
8 жовт. 2022

5-Б класу ходили на екскурсію

8 жовтня учні 5-Б класу ходили на екскурсію.
8 жовт. 2022

Пакет підтримки

Учні перших класів Берегівського ліцею Лайоша Кошута мали змогу отримати пакунки КМПС та КМКС на навчальний рік за підтримки благодійного фонду і компанії Сечені Charity фундаменту та Габора Бетлена Alapkezelő Zrt.
6 жовт. 2022

День пам’яті мучеників Арада

6 жовтня у Берегівському ліцеї імені Лайоша Кошута відзначався День пам’яті мучеників Арада.
6 жовт. 2022

5-Б та 6-А клас вирушають на екскурсію

Цього тижня класні керівники 5-А та 6-Б класів провели разом з учнями унікальну екскурсію до села Іза, Хустського району.