Президент України Володимир Зеленський провів онлайн -зустріч

1 вер. 2023
Сьогодні ,1 вересня, Президент України Володимир Зеленський провів онлайн -зустріч з учнями та педагогами 48-і освітніх закладів.

У значній події за участі голови держави взяли участь учні та вчителі 9-х класів Берегівського ліцею імені Лайоша Кошута на чолі з директором Емеше Желтвай-Веждел, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, голова Берегівської військової державної адміністрації Віталій Матій, начальник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маряна Марусинець , начальник відділу з питань освіти Берегівської військової державної адміністрації Ярослава Турані,начальник управління освіти та культури Едіта Бабяк .
Президент привітав учнівську молодь з Днем знань та презентував електронний додаток "Мрія".