Тиждень безпечного руху на дорогах

16 трав. 2023

Для кращого засвоєння дітьми Правил дорожнього руху, поліцейські та працівники групи реагування Берегівського районного відділу поліції вийшли зі школярами на спеціальний навчальний майданчик. У заході брали участь учні 4 та 5 класів, які активно демонстрували свої знання. Спочатку правоохоронці повторили з хлопцями та дівчатами значення дорожніх знаків, нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху, показали, що таке світловідбиваючі флікери і чому їх потрібно носити на одязі пішоходам в темний час доби. Потім на майданчику діти самі спробували регулювали рух.
Після цього учні, які проявили ініціативу мали змогу відчути себе у ролі поліцейського. Щиро вдячні за проведену виховну годину Якимчуку Володимиру Петровичу, офіцеру Берегівської ТГ, а також старшому інспектору ювенальної превенції сектору превенції Берегівського районного відділу поліції майору поліції Михайлову Олександру Вікторовичу.